Fotogalerie » Triatlon 10/11.2008

VitezTriatlonu2008_640_0

Triatlon 10/11.2008

První Triatlon jsme uspořádali ve dnech 25.10. až 15.11.2008. Ve velmi dobře připravené Cyclerallye se startem v Biergarten Aumeister jelo celkem devět soutěžících, kteří museli na vyznačených deseti místech zjistit a odpovědět předem určené otázky. Bodovala se správnost odpovědí a samozřejmě čas, který ujeli závodníci při projetí cílem. Vítězem se stal Karel Svoboda (170 bodů), druhý byl Zdeněk Fajkus (160 bodů-přepočítal se v lavičkách) a třetí skončil Dušan Pokorný (100 bodů). Stolní tenis (5.11. v ASZ) hrálo dvanáct hráčů systémem K.O. (z časových důvodů nemohl hrát každý s každým). Ve finále zvítězil Miloš Nehera nad Dušanem Pokorným 3:2. Po kuželkovém turnaji SKV Open (15.11.) se stal celkovým vítězem Triatlonu Karel Svoboda (ze soutěžících, kteří se zúčastnili všech tří disciplín), na druhém místě se umístili Zdeněk Fajkus a Dušan Pokorný, oba se 480 body a třetí skončil Karel Pokorný se 390 body.